کولر آبی آبسال خروجی از بالا - 3800

محصول جدید

ویژگی کولر بالکنی(خروجی از بالا) :
این کولر برای مکانهایی طراحی شده است که ورودی کانال کولر در آنها از طریق پنجره یا بالکن ساختمان در نظر گرفته شده است . در این مدل علاوه بر صرفه جویی و کاهش مصرف کانال ، به دلیل قرار گیری دهانه خروجی در سقف کولر فضای کمتری از بالکن منزل شما اشغال می شود در نتیجه نصب و سرویس به سهولت انجام می گیرد .

جزییات بیشتر

200 قلم

815,647 تومان بدون مالیات.

  • A
  • پوشالی
  • 3800

مشخصات

مدل AC38
سرمادهی(متر مکعب) 3900
طول ( میلیمتر ) 730
عرض ( میلیمتر ) 730
ارتفاع ( میلیمتر ) 850
وزن ( کیلوگرم) 47
قدرت موتور ( اسب بخار ) کند: 10.1 اسب بخار تند: 3.1 اسب بخار
برق مصرفی 220 ولت
جنس بدنه گاوانیزه
رنگ سبز
ظرفیت هوادهی cfm 2300

اطلاعات بیشتر

اجزای اصلی تشکیل دهنده کولر آبی آبسال  

بدنه کولر 

اطاقک هوا از یک مکعب تشکیل شده است که دارای کف سقف و یک بدنه ثابت می‌باشد. سه دیوار دیگری که پوشال‌ها در آن جای داده می‌شوند. معمولا متحرک هستند، و می‌توان آنها را از اطاقک جدا ساخت. در مواقع تعویض پوشال‌ها و یا سرویس کولر این کار ضروری است. قسمت دیوار ثابت از طریق یک دریچه لبه‌دار با یک قطعه برزنت به کانال اصلی متصل می‌گردد. بدین ترتیب از انتقال ضربه و لرزش کولر به کانال جلوگیری می‌شود.

شناور (فلوتر)

شناور وسیله‌ای است که برای تنظیم مقدار و ارتفاع آب داخل مخزن کولر یا هر مخزن دیگری بکار می‌رود، و از سرریز شدن آب جلوگیری می‌کند. این دستگاه که قابل تنظیم نیز هست، از یک شیر فشاری که توسط یک بازو به یک کره پلاستیکی توخالی متصل است تشکیل می‌شود.

واتر پمپ(پمپ آب)

قسمتی از مجموعه موتور کولر که به شکل پره‌های منظم در قسمت انتهایی (پایینی) محور قرار دارد، واتر پمپ نامیده می‌شود، و عمل پمپاژ آب را به بدنه کولر انجام می‌دهد.

استاتور

قسمت استاتور از دو  بالشتک تشکیل شده است، که روی هسته در داخل شیارها قرار گرفته‌اند.

روتور

هسته روتور ، واتر پمپ را از ورق‌های آهن  تهیه و شیارهایی به منظور قرار گرفتن میله یا هادی‌ها روی روتور ، روی آن ایجاد می‌کنند. این شیارها به منظور افزایش گشتاور واتر پمپ انتخاب می شوند. در داخل آنها مواد مذاب قرار می‌دهند. بطوری که موجب تشکیل یک قفسه آلومینیومی می شود

اجزای اصلی تشکیل دهنده کولر آبی